Rezerwuj termin na Kram Junior Open

Turniej golfowy Kram Junior Open

Rezerwuj termin na Kram Junior Open

Przed Wami szansa na zdobycie punktów do rankingu WAGR oraz zaproszenia na turniej serii Global Junior Golf. Termin: 30 lipca – 2 sierpnia na polu Toya Golf. Rezerwujcie czas, bo startuje drugi Kram Junior Open!

Kram Junior Open to turniej stworzony po to, aby umożliwić młodym golfistom rywalizację w gronie rówieśników, także tych z zagranicy.

Kram Junior Open rozegramy w klasyfikacji stroke play brutto wśród dziewcząt i chłopców w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy w wieku do lat 16 grają z żółtych tee, starsi z białych.

W sumie czekają Was niełatwe trzy rundy, ale – jak pokazaliście w 2017 roku – potraficie podejmować tak ambitne wyzwania.

Gospodarzem turnieju będzie Toya Golf & CC, gdzie odbywały się turnieje międzynarodowych juniorskich serii, takich jak Faldo Series czy World Junior Series.

Na wrocławskim polu projektu Jeremy’ego Perna swoje umiejętności szlifowali Adrian Meronk, Mateusz Gradecki i Jan Szmidt jr, którzy dzisiaj odnoszą coraz większe sukcesy. Dwaj pierwsi są już zawodowymi golfistami i startują w zawodach na całym świecie.

Drugi turniej Kram Junior Open odbędzie się w dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2018 r. W pierwszych zawodach w 2017 r. uczestniczyli najbardziej utytułowani juniorzy w Polsce, w tym członkowie kadry narodowej oraz mistrzowie Polski. Wówczas zwyciężył Alejandro Pedryc, który po zaciętych trzech rundach pokonał w finale Jakuba Urbańskiego. Czytaj relację z pierwszego turnieju >>