Ruszyły zapisy na Kram Junior Open 2019 - Kram Junior Open
  • Home

To będzie już trzeci turniej Kram Junior Open. To też szansa zdobycia punktów do rankingu WAGR, a także wygrania zaproszenia na turniej serii Global Junior Tour. Spotkamy się 2-4 lipca na polu Toya Golf we Wrocławiu.

Kram Junior Open rozegramy trzeci rok z rzędu. To turniej 1 kategorii rankingu Polskiego Związku Golfa. Gra w nim kilkadziesiąt młodych golfistek i golfistów. Ich cecha wspólna to ambitne dążenie do celu, chęć sprawdzenia swoich umiejętności i walka o te największe nagrody. Właśnie uruchomiliśmy zapisy.

Rezerwuj miejsce na Kram Junior Open

W bogatym pakiecie startowym otrzymacie: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie, turniejową koszulkę Glenmiur i trzy piłki golfowe.

Grasz o:

  • Opłacone zaproszenie na turniej serii Global Junior Golf (z przelotem)
  • Wartościowe bony do proshopu dla trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach.
  • Punkty do rankingu WAGR

Kram Junior Open rozegramy w formacie stroke play brutto na 54 dołkach w trzech kategoriach wiekowych:

  • 17-21 lat (urodzeni w latach 1998-2002) Młodzież oraz Juniorzy i Juniorki
  • 15- 16 lat (urodzeni w latach 2003-2004) Juniorzy i Juniorki Młodsze
  • 14 lat i poniżej (urodzeni w lub po 2005 r.) Młodzicy i Młodziczki

oraz w formacie stroke play netto na 54 dołkach (klasyfikacja rozłączna) w kategorii wiekowej 14 lat i poniżej (urodzeni w lub po 2005) Młodzicy i Młodziczki.

W 2018 r. w Kram Junior Open rywalizowali najbardziej utytułowani juniorzy w Polsce, w tym członkowie kadry narodowej oraz mistrzowie Polski. Najlepszy wynik w turnieju osiągnął zawodnik z Czech, który na co dzień gra w Stanach Zjednoczonych. Gordan Brixi po 54 dołkach miał -16.

Trzeci turniej Kram Junior Open odbędzie się w dniach 2-4 lipca 2019 r. na polu Toya Golf.