Zapisy na 7. edycję Kram Junior Open już otwarte! - Kram Junior Open
  • Home

Zapisy na tegoroczną, 7. edycję juniorskiego turnieju Kram Junior Open właśnie zostały otwarte!

Tym razem spotykamy się 25 – 27 lipca 2023 r. na polu Gradi Golf Club i w Pałacu Brzeźno, gdzie nasz turniej zostanie rozegrany po raz pierwszy! Rundę próbną zaplanowaliśmy na 24 lipca. Koniecznie zapiszcie tę datę w swoim turniejowym kalendarzu i już teraz zgłoście swoje uczestnictwo.

Co dla Was szykujemy?

Przede wszystkim będzie dużo sportowej rywalizacji. W Kram Junior Open szansę na zdobycie trofeum mają dzieci i młodzież w różnym wieku. Klasyfikacja w tej edycji będzie prowadzona w czterech kategoriach wiekowych, w odrębnych klasyfikacjach dziewcząt i chłopców. Posypie się prawdziwy grad medali!

Jak co roku walka toczyć się będzie o cenne punkty do rankingów WAGR i PZG oraz o inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jeśli pamiętacie zeszłoroczną edycję, to wiecie, że lubimy Was w tym względzie zaskakiwać.

Szykujemy dla Was także oryginalny pakiet startowy i całe mnóstwo dodatkowych atrakcji. W końcu miano najfajniejszego juniorskiego turnieju w Polsce zobowiązuje!

W tym roku mamy też mocne sportowe wsparcie – naszym ambasadorem został Mateusz Gradecki, utytułowany zawodnik grający w zawodowej lidze DP World Tour, który będzie czuwał nad przebiegiem rozgrywek i, kto wie, być może odwiedzi nas podczas rozgrywek i opowie, jak z sukcesem budować sportową karierę.

Przygotowaliśmy dla Was także specjalne warunki noclegu w Pałacu Brzeźno. Na hasło KRAM przy rezerwacji przez recepcję hotelową zawodnikom i opiekunom przysługuje 10-precentowa zniżka (przy rezerwacji na minimum 3 doby).

Rezerwujcie udział i widzimy się w lipcu na Gradi Golf Club!