Gdzie i kiedy gramy? Przygotuj się na Kram Junior Open 2021 - Kram Junior Open
  • Home

W tym roku międzynarodowy turniej dla juniorów odbędzie się w dniach 20-22 lipca. Kram Junior Open rozegrany zostanie na podwrocławskim polu Toya Golf & Country Club.

To będzie już czwarty turniej Kram Junior Open. W zawodach co roku biorą udział ambitni juniorzy i juniorki z polskich i zagranicznych klubów. 

W 2020 r. do turnieju przystąpiła rekordowa liczba zawodników. Co ich przyciąga do gry? Sportowa rywalizacja, bo mogą się zmierzyć z ambitnymi juniorami nie tylko z Polski. Dodatkowo atrakcyjne nagrody, w tym ta główna, tj. zaproszenie na wybrany turniej z serii Global Junior Golf. 

Rok temu nagrodę zdobył zawodnik z Czech Timotej Formanek, który zaledwie jednym uderzeniem pokonał Andrzeja Wierzbę z Polski. Oprócz tego punkty zdobyte w Kram Junior Open zaliczane są do światowego rankingu WAGR. 

Turniej powstał i jest kontynuowany dzięki zaangażowaniu właścicieli firmy rodzinnej Kram S.A., Jolanty i Zbigniewa Przybyszów. Firma jest również sponsorem charytatywnego turnieju golfowego Kram Golf Cup. 

Podczas ceremonii rozdania nagród w 2020 r. Zbigniew Przybysz zapowiedział: – Będziemy kontynuować turniej przez najbliższe pięć lat.

Najbliższe zawody już 20-22 lipca 2021 r.

Zapisy ruszą wkrótce w systemie Golf-Booking.com