Jesteśmy w światowym rankingu golfa! - Kram Junior Open
  • Home

Trafiliśmy do światowego rankingu World Amateur Golf Ranking. To jedna z najważniejszych klasyfikacji i duże wyróżnienie dla golfistów grających w polskim turnieju Kram Junior Open.

Kram Junior Open został właśnie włączony do rankingu World Amateur Golf Ranking. Grając w turnieju, polscy zawodnicy mają więc szansę zaistnieć obok innych golfistów ze świata, zbierać punkty i piąć się coraz wyżej. Pojawienie się na liście WAGR to dla nich nobilitacja i znaczący krok w karierze.

Oprócz włączenia do rankingu WAGR, golfiści mogą liczyć na dużo więcej korzyści. Przykładowo mogą wygrać dziką kartę na jeden z turniejów Global Junior Golf i zmierzyć się z zawodnikami z całego świata. Kram Junior Open to jedyny juniorski turniej w Polsce oferujący dziką kartę na Global Junior Golf.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 27-29 czerwca na polu Toya Golf. W bogatym pakiecie startowym zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie, turniejową koszulkę Glenmiur, skarpety golfowe Glenmiur i trzy piłki.

Zapisz się na Kram Junior Open

Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.