Ruszyły zapisy na Kram Junior Open - Kram Junior Open
  • Home

Kram Junior Open to nowy, ważny turniej dla juniorów w Polsce. Dzięki niemu młodzi golfiści będą mieli szansę wygrać dziką kartę na jeden z prestiżowych turniejów Global Junior Golf. To wyjątkowa szansa na grę z zawodnikami z całego świata. Zapisy ruszyły we wtorek.

Wrocław po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najważniejszych ośrodków golfa w Polsce. Kram Junior Open rozegrany zostanie na polu Toya Golf & Country Club. Miejsce turnieju nie jest bez znaczenia.

Wrocław kształci golfistów

Tutaj karierę rozpoczynał Adrian Meronk, Mateusz Gradecki i Jan jr Szmidt. Obecnie to najgłośniejsze nazwiska w polskim golfie. Teraz szansę na rozwój otrzymają kolejni młodzi golfiści.

– Trenuję od ósmego roku życia i zaczynałem podobnie do dzisiejszych juniorów. Turniej Kram Junior Open jest szczególny dlatego, że można wygrać dziką kartę i wystartować w Global Junior Golf – mówi Adrian Meronk, wielokrotny Mistrz Polski, który w ubiegłym roku przeszedł na zawodowstwo i obecnie startuje w European Challenge Tour.

Szansa na międzynarodowy turniej

Kram Junior Open to jedyny juniorski turniej w Polsce oferujący dziką kartę na turniej Global Junior Golf. Dodatkowo, najlepszych trzech zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma wartościowe bony do proshopu.

– Chcemy, aby turniej był jednym z fundamentów w rozwoju młodych golfistów – mówi Zbigniew Przybysz, prezes firmy Kram, która jest głównym sponsorem Kram Junior Open. – Najważniejsza przy tym jest sportowa rywalizacja młodzików, którzy chcą szkolić swoje umiejętności i rozwijać się od najmłodszych lat.

Trzy dni golfowych zmagań:Turniej potrwa trzy dni, a rywalizacja ma być na wysokim poziomie. Juniorzy będą grali w czterech kategoriach wiekowych do 14 lat, 15-16 lat, 17-18 lat, 19-21 lat.

Zapisy na turniej dostępne są przez stronę golfbooking.pl.  W bogatym pakiecie zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie, turniejową koszulkę Glenmiur, skarpety golfowe Glenmiur i trzy piłki. Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.