O turnieju - Kram Junior Open

Międzynarodowy turniej Junior Open odbędzie się w lipcu na podwrocławskim polu Toya G&CC, kolebce juniorskiego golfa, skąd pochodzą Adrian Meronk, Mateusz Gradecki czy Jan jr Szmidt.

Do udziału w turnieju zaproszeni zostaną juniorzy z całej Polski. Zaproszenie zostanie wysłane także do zagranicznych klubów golfowych oraz organizacji międzynarodowych. Zawody mają stricte sportowy charakter, główną nagrodą w turnieju będzie dzika karta do udziału w turnieju z serii Global Junior Golf. Turniej w przyszłości ma szansę stać się zawodami punktowanymi w World Amateur Golf Ranking.
Poprzez rywalizację w międzynarodowym składzie zawodnicy mają szansę na podnoszenie swoich umiejętności i doskonalenie swojej gry. W tym celu właśnie marka KRAM postanowiła zaangażować się w projekt. „Rozwijanie pasji wśród młodych ludzi między innymi poprzez dawanie im szansy na rywalizację z innymi zawodnikami może w skuteczny sposób przyczynić się do tworzenia mistrzów”., powiedział Prezes Kram SA Zbigniew Przybysz.
Ambasadorem zawodów pozostaje Adrian Meronk, jeden z najlepszych polskich golfistów.