Szósta edycja Kram Junior Open w lipcu we Wrocławiu - Kram Junior Open
  • Home

Bez tego turnieju trudno wyobrazić sobie juniorski sezon w kraju. Już po raz szósty juniorzy z całej Polski staną do rywalizacji w turnieju Kram Junior Open. Zawody po raz kolejny odbędą się na 18-dołkowym polu golfowym Wrocław Golf Club. Tegoroczna edycja zostanie rozegrana 18–20 lipca, rundę próbną zaplanowano na niedzielę, 17 lipca. 

Zeszłoroczna, rekordowa edycja zgromadziła na podwrocławskim polu ponad 120 młodych golfistów, którzy rywalizowali o punkty do rankingu WAGR i wyjazd zagraniczny na turniej z serii Junior Global Series. Najlepszym zawodnikiem w kategorii stroke play brutto został Michał Bargenda z łącznym wynikiem 216 uderzeń i to on w nagrodę otrzymał zaproszenie na wyjazd zagraniczny, będący główną nagrodą w zawodach. W sumie podczas ceremonii wieńczącej turniej rozdano ponad 30 statuetek w różnych kategoriach turniejowych.

To właśnie możliwość wygrywania statuetek w sumie w kilku kategoriach handicapowych w grupach dziewcząt i chłopców, doskonała atmosfera oraz możliwość dalszego sportowego rozwoju powodują, że młodzi golfiści tak chętnie uczestniczą w tym wydarzeniu.

W tym roku młodzi golfiści będą rywalizować w sumie w 4 kategoriach wiekowych w grupach dziewcząt i chłopców.: młodzież (2001 –2003), junior (2004 –2006), junior młodszy (2007 –2009) i młodzik (2010 –2011).

Nowością są aż dwa zaproszenia na zagraniczny turniej, które przyznane zostaną zarówno najlepszemu zawodnikowi, jak i najlepszej zawodniczce w klasyfikacji stroke play brutto. Pozostali nagrodzeni otrzymają m.in. wartościowe vouchery do pro-shopu.

Dla uczestników turnieju szykujemy m.in. bogaty startpack oraz masę innych atrakcji, o które  zadbają partnerzy tegorocznej edycji.

Zapisy trwają!